Cestovné kancelárie na Svete-dovoleniek
obľúbené cestovky na jednom mieste
základné informácie o CK
špecializácia na destinácie produkty
výber zájazdov podľa CK
kontaktné údaje na cestovné kancelárie
Krajiny sveta na mape
klikacia mapa sveta - výber dovolenky

CESTOVNÉ KANCELÁRIEVšetky vaše obľúbené cestovné kancelárie a ich zájazdy nájdete na jednom mieste na internetovej stránke - renytravel.com/dovolenky, alebo v kamennom obchode "Svet dovoleniek" v Bratislave na Obchodnej ulici 33, kde zoženiete dovolenky od slovenských cestoviek, ale aj osvedčených českých, nemeckých a iných európskych kancelárií, ktoré sa postupne zameriavajú aj na slovenskú cestovateľskú klientelu. Spolupracujeme len s cestovnými kanceláriami, ktoré sú poistené proti úpadku CK. V našej ponuke sú zaradené zájazdy od cestovných kancelárií:Slovenské a české cestovné kancelárie


Aeolus
Cestovná kancelária Aeolus pôsobí na trhu cestovného ruchu takmer dve desaťročia, je známa najmä svojou špecializáciou na Grécko. Nie sú to však len veľké ostrovy, ktoré každoročne vyhľadávajú dovolenkári, ale má aj exkluzívnu ponuku na malé a nekomerčné ostrovy Egejského mora, ako Skopelos, Parga či Velika. Celú ponuku spestruje aj vlastná hotelová sieť Aeolus Collection, ktorá zahŕňa hotely s rodinnou atmosférou, slovensky hovoriacim personálom. CK oznámila krach 31.3.2020
Afrodita
Cestovná kancelária Afrodita už niekoľko rokov organizuje pobytové zájazdy do destinácií v Bulharsku, Chorvátsku a na Cyprus. V posledných rokoch v ich ponuke pribudli ďalšie nové strediská v krajinách Taliansko, Grécko, Turecko, Tunis a Egypt. Pre golfových nadšencov cestovka pripravuje golfové zájazdy na známe greeny v Turecku, Tunise, Egypte, Španielsku, Portugalsku a na Cypre. Sídlo spoločnosti Banská Bystrica; tématické katalógy: poznávacie zájazdy, plavby, exotika.
Alextour
Cestovná kancelária Alextour je na slovenskom trhu s dovolenkami už vyše 20 rokov, každoročne ponúka kvalitnú dovolenku za výhodné ceny na Mallorke, v Bulharsku, v Turecku a na gréckych ostrovoch Korfu, Kréta a Rhodos. Zaujímavé zľavy pre deti, výborný pomer cena - výkon. V spolupráci s leteckými spoločnosťami a hotelovými reťazcami prináša Alextour na Slovensko novinku - predplatiteľský program na letecké zájazdy. Sídlo Šamorín, CK oznámila krach 2.7.2012.
Alfa Travel
Cestovná kancelária Alfa Travel sa za 14 rokov svojej existencie vypracovala na špecialistu na Bulharsko, ktoré sa opäť vrátilo do centra záujmu našich dovolenkárov a stále si drží svoju priazeň nielen medzi slovenskými turistami. Zároveň sa môže pýšiť prívlastkom najväčšieho slovenského touroperátora pre oblasť Primorsko, kde ponúka osvedčené hotely či penzióny za výborné ceny a pre maximálnu spokojnosť klientov tu prevádzkuje aj svoju etablovanú kanceláriu.
America Tours
Cestovná kancelária America Tours česká cestovná kancelária America Tours, pôsobí už skoro 20 sezón ako touroperátor pre cesty za Atlantický oceán. Na americkom kontinente ponúka bezkonkurenčný mix najzaujímavejších cestovateľských destinácií, napr.: USA, Kanada, Mexiko, Belize, Honduras, Guatemala, Nikaragua, Kostarika, Panama, Venezuela, Peru, Ekvádor, Brazília, Chile, Argentína, Bolívia, Bahamy, Dominikánská republika, Saint Maarten, Aruba, Guadeloupe, Svatá Lucie, Martinik, Jamajka, Kuba.
Azurreizen
Cestovná kancelária Azurreizen je už stálicou na slovenskom trhu. Každoročne sa prihovára klientom širokou ponukou dovoleniek v Tunisku, Egypte a v posledných rokoch aj v Bulharsku. Už siedmy rok si cestovná kancelária zachováva štatút jediného touroperátora na Slovensku, ktorý ponúka dovolenku v severotuniskom stredisku Tabarka, ktoré sa za ten čas stalo obľúbeným pre rodiny s deťmi. Najatraktívnejšou novinkou, ktorú Azurreizen priniesol pre svojich klientov je destinácia Maroko.
Best Choice
Cestovná kancelária Best Choice prichádza už 5. rok so stabilnou ponukou dovoleniek, ktoré si u Slovákov získavajú veľkú obľubu. Sú to najmä destinácie Egypt, Tunisko, Turecko a Rhodos. Svoju ponuku sa každoročne snažia oživiť aj o novinky, pribudol turecký Kemer a golfové stredisko Belek. Ako prvá CK na Slovensku priniesla na trh program garancie vrátenia peňazí v prípade prebookovania ubytovania, čo svedčí o tom, že sa snaží poskytovať len kvalitné hotely a služby. CK oznámila krach 5.2.2019.
Blue Sky Travel
Cestovná kancelária Blue Sky Travel už desaťročie pripravuje pre klientov dovolenky v Stredomorí, Ázii (Thajsko, Vietnam, Kambodža, Malajzia, India, Nepál, Maledivy ...) či Afrike, ale aj poznávacie zájazdy a služobné cesty. Okrem exotickej dovolenky tu zoženiete výhodné letenky priamo u špecialistov na letenky, keďže Blue Sky je výhradným obchodným zástupcom viacerých leteckých spoločností, čo zaručuje, že Vaša dovolenka Vám bude pripravená priamo na mieru.
Bubo
Cestovná kancelária Bubo Za 19 rokov, ktoré pôsobí CK Bubo na slovenskom trhu, sa vypracovala na najväčšieho slovenského organizátora zájazdov do exotických krajín. S Bubom môžete spoznať vyše 60 krajín po celom svete. Zákazníci cestujúci s Bubom sa môžu spoľahnúť na odbornosť ich sprievodcov. Veľký výber termínov a variantov ciest a rovnako aj ohurujúco široká ponuku takmer do každého kúta zemegule naťukne každého cestovateľského fajnšmekra.
Canaria Travel
Cestovná kancelária Canaria Travel už svojim názvom prezrádza akej dovolenkovej oblasti sa venuje. Už 17 rokov sa špecializuje výlučne na zájazdy na Kanárske ostrovy, ktoré poskytujú široké možnosti na strávenie dovolenky, či už oddychom na pláži, zábavou, výletmi po jednotlivých ostrovoch, turistikou alebo golfom. Na Kanároch je možné realizovať luxusné aj finančne úsporné pobyty počas celého roka.
Cevarm
Cestovná kancelária Cevarm pripravila už 20 sezónu prázdninových pobytov pre deti a mládež od 5-19 rokov. Počas školských prázdnin organizuje letné tábory na mnohých miestach Slovenska, ale aj pri mori v Taliansku, Chorvátsku, Grécku a jazykové a relaxačné pobyty v Rakúsku. Tradičné sú aj jarné prázdniny na lyžiach. Bohaté programy s tancom, kúpaním, jazdou na koni, rozprávkový svet, čarodejnícka škola, zdokonaľovanie v angličtine, nemčine, camp násťročných.
Čedok
Cestovná kancelária Čedok je najstaršou značkou na českom a slovenskom trhu. Už od roku 1920 začala vznikať tradícia pobytov najmä v Chorvátsku. V súčasnosti Čedok ponúka komplexné služby v cestovnom ruchu, nielen pobytové zájazdy v zahraničí, ale aj v tuzemsku, taktiež služby pre firmy, poznávacie zájazdy, jednoducho všetko, čo sa spája s cestovaním. Výnimočné postavenie Čedoku na trhu cestovného ruchu potvrdzuje rozsiahlosť ponuky tématicky zameraných katalógov.
Eso Travel
Cestovná kancelária Eso Travel je dnes jednou z najväčších českých cestovných kancelárií, ktoré sa špecializujú na exotické destinácie. Začiatky činnosti sa datujú do roku 1994, kedy boli hlavným produktom pobyty v juhovýchodnej Ázii. Odvtedy v ponuke Eso Travel pribudlo ďalších vyše 100 destinácií na všetkých piatich kontinentoch a každoročne sa ich zoznam rozširuje. Medzi horúce novinky patria Maroko, Rwanda, ostrov Borneo a zájazd po Transsibírskej magistrále. Eso v názve je naozaj výstižné.
Fifo
Cestovná kancelária Fifo každoročne rozširuje ubytovacie zariadenia v Turecku, Egypte, Chorvátsku, či na gréckych ostrovoch, nezabúda na rodiny s deťmi, pre ktoré pripravuje klubovú dovolenku a množstvo zliav. Okrem klasických letných dovolenkových pobytov pri mori je Fifo známe originálnym produktom s názvom „Zelená dovolenka“. Ide o ubytovanie v karavanoch a stanoch v obľúbených turistických destináciách, školské a jazykové pobyty pre školákov a študentov v Anglicku, Taliansku, Beneluxe.
Firo Tour
Cestovná kancelária Firo Tour Obľúbená česká cestovná kancelária Firo Tour každoročne pripravuje pre slovenský trh širokú paletu dovolenkových destinácii prevažne pri Stredozemnom mori - Chorvátsko, Taliansko, Španielsko, Grécko, Cyprus, Turecko, Tunis, Egypt. Firo prináša množstvo zľavových akcií pre všetky kategórie zákazníkov, ich špecialitou sú zvýhodnené ponuky pre rodiny s deťmi, na ktoré čaká osvedčený detský klub Firáčik vo vybraných obľúbených hoteloch.
Francerelax
Cestovná kancelária Francerelax sa svojou ponukou špecializuje na destinácie vo Francúzsku. Pripravujú nielen pobytové zájazdy na Azúrové pobrežie, ale taktiež poznávacie zájazdy s pestrou ponukou možností, ktorými históriou presýtené Francúzsko disponuje ( Paríž, zámky na Loire, Côte d'Azur, Champagne, Bordeaux ), alebo lyžovačky v nádherných lyžiarskych strediskách francúzskych Álp, školské a tematické zájazdy.
Globtour
Cestovná kancelária Globtour Obľúbená cestovná kancelária každoročne prináša na trh jednu z najširších ponúk zájazdov do Chorvátska včetne prvého internetového portálu zameraného na rezervácie privátneho ubytovania v Chorvátsku. Okrem tejto destinácie však v ponuke nájdete kvalitné hotely v letoviskách v Bulharsku, Turecku, Grécku či Taliansku. Ponúkať kvalitnú a cenovo dostupnú dovolenku s množstvom rozmanitých druhov zliav, to je hlavným cieľom CK Globtour.
Happy Travel
Cestovná kancelária Happy Travel sa na slovenskom trhu objavila iba pred 2 rokmi s ponukou obľúbených hotelov na gréckom ostrove Rhodos a Tureckej riviére. Medzi zabehnuté cestovné kancelárie vhupla bez váhania a hneď v prvej sezóne pôsobnosti si získala dôveru u cestovateľov. Každý rok rozširuje ponuku v týchto dvoch osvedčených destináciách. Do nového katalógu pribudli aj dve nové oblasti - grécky ostrov Kos a španielsky ostrov Malorka.
Hechter
Cestovná kancelária Hechter v ponuke sa nachádza množstvo ubytovacích kapacít rôznej kategórie v obľúbených dovolenkových destináciách ako Bulharsko, Grécko, Turecko, Chorvátsko. Každoročne pribúdajú jednotlivé kapacity nielen v týchto destináciách, ale aj úplne nové krajiny. Od tohto roku má CK Hechter v ponuke zájazdy na Mallorku, Ibizu a taktiež organizuje aj tématické zájazdy napr. rôzne športové podujatia (fotbal, hokej a pod.)
Horizontravel
Cestovná kancelária Horizontravel Už trinástu sezónu prináša širokú ponuku zájazdov do obľúbeného Tuniska a Egypta v spolupráci so spoľahlivými miestnymi partnermi. Prelistovanie katalógu zaujme každého, to svoje si z neho vyberú mladí, aj tí skôr narodení, nároční i nenároční, rodiny s deťmi či milovníci potápania, kultúry alebo golfu. Odlety do Tuniska - Monastir a Egypta - Hurghada z Bratislavy a Košíc.
Hydrotour
Cestovná kancelária Hydrotour patrí k významným touroperátorom na Slovensku. Jej dominantou je kvalitná klubová dovolenka pre rodiny s deťmi. S týmto účelom vznikol v roku 2001 projekt Klub Markíza. Bohatý denný aj večerný program pre deti aj dospelých prostredníctvom animátorov, športové aktivity. V Hydrotoure nájdete letecké zájazdy do oblasti Stredomoria a Egypta, alebo minuloročnú novinku - Kapverdské ostrovy, ktoré si získavajú čoraz viac fanúšikov.
Jazzwelt
Cestovná kancelária Jazzwelt Od roku 1997 prináša cestovná kancelária Jazzwelt predovšetkým zájazdy do Bulharska. Široká ponuka ubytovacích zariadení a znalosť tejto krajiny cestovke vyslúžili prívlastok špecialista na Bulharsko. Okrem Bulharska však ponúka Jazzwelt dovolenky aj v ďalších populárnych a osvedčených destináciách ako Chorvátsko, Grécko, Turecko s možnosťou autobusovej, leteckej, alebo kombinovanej dopravy.
Kartago
Cestovná kancelária Kartago Už 17 rokov ponúka širokú ponuku dovoleniek pri mori, ale aj poznávacie zájazdy, pre všetky kategórie cestovateľov a dovolenkárov. V ich ponuke nájdete zájazdy do Egypta a Tuniska, ale aj do Turecka, na Mallorku, Sardíniu, grécke ostrovy. Tohtoročnou novinkou v ponuke Kartaga je ostrov Malta a talianska Kalábria. Hlavným cieľom je ponúkať kvalitné ubytovanie a služby za rozumné ceny, ktoré ešte vylepší množstvo rozličných druhov zliav.
Koala Tours
Cestovná kancelária Koala Tours má svoje stále miesto na slovenskom trhu cestovného ruchu a každoročne si získava nových klientov. Je to aj vďaka neustálemu rozširovaniu ponuky nielen v destináciách, ktoré neodmysliteľne k nej patria, ale aj úplne novými produktami. Tento rok sú to ostrovy Ibiza, Sicília a Malta. Poznávacie dovolenky sa tento rok rozšírili aj o exotické destinácie, či jazykové pobyty, klubové dovolenky obohatili o klubový program v JOJ holiday destination.
Leonardo
Cestovná kancelária Leonardo prináša už tradične exotiku v rôznych kútoch sveta s ubytovaním v luxusných hotelových rezortoch na tých najkrajších plážach Tichého či Indického oceánu. Hlavným krédom CK Leonardo je „ Dovolenka na úrovni“, čomu každoročne podmieňuje svedomitý výber toho najlepšieho do svojho katalógu. Leonardo pôsobí v úzkej spolupráci s CK Oscar, ktorá sa zameriava na tie isté destinácie, avšak menej náročnú klientelu.
Livingstone
Cestovná kancelária Livingstone po dvoch desaťročiach pôsobenia na domácom trhu sprístupnila svoje zájazdy do exotických destinácií aj slovenskej cestovateľskej verejnosti. Livingstone prináša na Slovensko prostredníctvom CK Satur jedinečnú ponuku poznávacích akcií, zájazdov a expedícií do Afriky, Ázie, Ameriky, Austrálie aj Antarktídy. Vlastný team profesionálnych sprievodcov, špecializovaných na jednotlivé oblasti je zárukou že budete v dobrých rukách.
Lymos Turist
Cestovná kancelária Lymos Turist Už deviatu sezónu sa zaoberá organizáciou poznávacích zájazdov v rámci celej Európy. Keďže autobusové poznávacie zájazdy tvoria 90% aktivít Lymos Turist, kvalitný autobusový park, skúsenosti a kvalifikovaný sprievodcovia zabezpečujú Lymosu dôveru u klientov. Doplnkom v ponuke cestovky sú stále obľúbenejšie letecké eurovíkendy alebo pobytové zájazdy pri mori v Chorvátsku a Taliansku.
Medina Tours
Cestovná kancelária Medina Tours si za 11 rokov existencie vytvorila stabilnú pozíciu na slovenskom trhu dovoleniek. Každoročne svoju ponuku dopĺňa o nové hotely vyššej strednej až luxusnej kategórie v Egypte, Turecku, Grécku, Tunisku. Pre túto sezónu prináša novinky Fuerteventura a Tenerife na Kanárskych ostrovoch. Medina rozširuje ponuku o nové destinácie. Množstvo druhov ponúkaných zliav, spoľahlivý letecký partner, dinoclub pre detských členov rodín. CK oznámila krach 17.8.2013.
M.S.T.T.
Cestovná kancelária M.S.T.T. sa zameriava na zimné lyžiarske pobyty, v letnej sezóne ponúka individuálne dovolenky v Chorvátsku, Francúzsku, Taliansku či na gréckom ostrove Thassos, jazykové pobyty na celom svete alebo wellness pobyty v rakúskom Burgenlande. Medzi ďalšie doplnkové služby pre klientov patrí sprostredkovanie cestovného poistenia, rezervácia hotelov, požičiavanie áut a infoservis.
Oscar
Cestovná kancelária Oscar prináša exotické zájazdy za prijateľné ceny pre stredne náročných klientov. V ponuke nájdete letecké zájazdy do Maledivy, Emiráty, Seychely, Maurícius, Kuba, Thajsko, Bali, Dubaj, Portugalsko, Malajzia alebo Južná Afrika. Svoje produkty pripravuje Oscar v úzkej spolupráci s CK Leonardo, ktorá ponúka tie isté exotické destinácie luxusnejšej kategórie ušité na mieru pre náročnú klientelu.
Paxtravel
Cestovná kancelária Paxtravel sa pýši jednou z najširších ponúk poznávacích zájazdov medzi slovenskými cestovkami. Každoročne prináša nové zájazdy, čím rozširuje svoje spektrum zájazdov v duchu kvalitné služby za prijateľné ceny, pritom sa snaží rozširovať program už osvedčených poznávačiek a plniť rôzne požiadavky svojich klientov. Najširšiu ponuku poznávania pripravuje v Taliansku, ktoré je z hľadiska prírodného, historického aj kultúrneho zvlášť obdarené.
Pegas Tour
Cestovná kancelária Pegas Tour každoročne prináša na trh rozšírenú, rozmanitú ponuku autobusových, leteckých aj individuálnych zájazdov do obľúbených dovolenkových destinácii v Chorvátsku, Taliansku a Španielsku aj obľúbených poznávacích zájazdov. V ponuke tradične dominuje termálny ostrov Ischia. Každý si v katalógu Pegasu nájde niečo pre seba od cenovo orientovaných cez stredne náročných po najnáročnejších klientov, čím si Pegas udržuje široké spektrum svojej klientely.
Periscope
Cestovná kancelária Periscope sa od roku 1993 špecializuje na tour-operátorskú činnosť pre ostatné CK, skupiny aj jednotlivcov pri zabezpečovaní služieb v Škandinávii. Postupne rozšírili ponuku krajín o destinácie Island, Pobaltie, Petrohrad, Grónsko a Špicbergy. V týchto krajinách pripravuje pobytové ale hlavne turisticko - poznávacie zájazdy pre aktívne poznávanie severu nášho kontinentu v doprovode skúsených sprievodcov. Ak sever - tak Periscope.
Reny Travel
Cestovná kancelária Reny Travel poriada lyžiarske zájazdy do celého sveta. Na letnú sezónu ponúka špecializované katalógy pobytov do Talianska a Chorvátska. Cestovka funguje celoročne, v lete organizuje zájazdy k moru v najobľúbenejších destináciách Taliansko, Chorvátsko, v zimnej sezóne najširší výber lyžovačiek na Slovensku, v alpských krajinách Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko, Francúzsko, Nemecko, Slovinsko, nechýba lyžiarska exotika Kanada, USA, Škandinávia, Gruzínsko, Russko...
Ruefa Reisen
Cestovná kancelária Ruefa Reisen patrí na Slovensku už 18-tu sezónu medzi najobľúbenejšie. Je dcérskou spoločnosťou rakúskych koncernov Osterreichisches Verkehrsbüro, čo je zárukou serióznosti a šírokej ponuky. Vyškolený personál poradí pri výbere dovolenky, kúpe letenky, alebo organizácii služobnej cesty z bohatej ponuky slovenských, nemeckých, rakúskych CK, alebo z vlastného katalógu kam zaraďuje hotely a apartmány s vysokou úrovňou služieb.
Satur
Cestovná kancelária Satur je stálicou na slovenskom trhu s najrozsiahlejším výberom dovoleniek v takmer 150 letoviskách, z ktorých si vyberie každý cestovateľ. V spolupráci s renomovanými hotelovými reťazcami ponúka kvalitné produkty a to nielen v Európe ale aj na ostatných kontinentoch. Nezabúda ani na domáce dovolenky. V spolupráci s českou CK Livingstone vznikla aj originálna a zaujímavá ponuka poznávacích zájazdov v exotických destináciách.
Seneca Tours
Cestovná kancelária Seneca Tours je ďalšou stálicou medzi cestovnými kanceláriami, dovolenkárom prináša bohatú ponuku už 22 rokov. Ponuka dovoleniek je skutočne pestrá: Španielsko, Mallorka, Ibiza, Sicília, Malta, Chorvátsko, Čierna Hora, Bulharsko, Grécko a grécke ostrovy, Cyprus, Turecko či Egypt. Ponuka je navyše rozšírená o exotické, pútnické, jazykové a poznávacie zájazdy aj mimo Európy.
Settour Slovakia
Cestovná kancelária Settour Slovakia so širokým záberom na slovenskom trhu cestovného ruchu možno zjednodušene charakterizovať ako špecializácia na predaj leteniek a dovoleniek najväčších zahraničných touroperátorov ako 1-2-fly, Gulet, Tui, Thomas Cook, Neckermann, Terra Reisen, Wolters, Bucher Reisen. Okrem aktivít v cestovnom ruchu sa Settour venuje organizovaniu spoločenských akcií pre firmy a skupiny.
Slniečko
Cestovná kancelária Slniečko vznikla v roku 1996 za účelom organizovania, lyžiarskych kurzov pre základné, stredné a materské školy. Počas letných prázdnin organizuje pre deti tábory a detské rekreácie doma aj v zahraničí pri mori. Školám pomáha s organizáciou obľúbených "škôl v prírode", alebo zabezpečí akúkoľvek detskú akciu na mieru - za rozumnú cenu. CK Slniečko je už 16. sezónu spoľahlivým partnerom pre detských zákazníkov.
Solvex
Cestovná kancelária Solvex prezentuje najmä rozsiahlou ponukou dovoleniek v obľúbených strediskách v Bulharsku. Špeciálnu pozornosť venujú skupine rodín s deťmi a náročnejšej klientele. Novinkou tento rok sú strediská Elenite a Djuni. Už šiestu sezónu je v ponuke aj egyptská Hurghada, s rozmanitou ponukou hotelov, ostrovy Rhodos a Kréta a taktiež aj Chorvátsko. CK sa snaží o kvalitné a komplexné služby, čo potvrdzuje osvedčením ISO.
Take Off
Cestovná kancelária Take Off pôsobí na poli cestovných kancelárii ešte iba 4 roky, ale už získala priazeň u svojich klientov najmä starostlivo vyberanou ponukou hotelov v obľúbených destináciách, Egypte a Tunisku, s cieľom dosiahnuť ideálny pomer ceny, kvality a požiadaviek klientov. Obidve destinácie sú samozrejme zviazané s leteckou dopravou s odletom z Bratislavy a Košíc, možnosť zakúpenia aj samostatných leteniek, alebo dovolenky šitej na mieru.
Tip Travel a Tatratour
Cestovná kancelária Tip Travel a Tatratour prinášajú spoločný katalóg, v ktorom ponúkajú letné zájazdy do tradičných dovolenkových destinácii Egypt, Chorvátsko, Čierna Hora, Španielsko, Grécko, Turecko, Malorka, Bulharsko. Každoročne sa medzi osvedčenými destináciami objavia aj novinky - medzi tohtoročné patria ostrovy Malta, Sicília, Ibiza a Taba. Nezabúdajú ani na domácu dovolenku, exotiku a poznávačky.
Tango Tours
Cestovná kancelária Tango Tours vznikla v roku 1993, kedy sa v jej ponuke objavili skupinové zájazdy do Thajska. Neskôr pribudli do portfólia destinácie v Afrike, Austrálii, Severnej či Južnej Amerike. Množstvo zájazdov organizujú do Spojených arabských emirátov. Okrem zahraničných zájazdov pre jednotlivcov a skupiny organizujú aj študijno- pobytové cesty, či spoločenské podujatia, kurzy, školenia doma aj v zahraničí.
Turancar
Cestovná kancelária Turancar kto by nepoznal žlté autobusy nitrianskej spoločnosti. Cestovná kancelária ponúka letné zájazdy do tradične najžiadanejších destinácií slovenských dovolenkárov - Taliansko, Chorvátsko, Grécko, Bulharsko, Turecko a poznávacie zájazdy v Európe v kombinácii s individuálnou, leteckou, ale hlavne vlastnou autobusovou dopravou. Okrem aktivít v cestovnom ruchu spoločnosť prevádzkuje aj domáce a zahraničné autobusové linky.
Victory Travel
Cestovná kancelária Victory Travel organizuje každoročne množstvo dobrodružných a poznávacích zájazdov do celého sveta. Chcete navštíviť najrozvinutejšie metropoly Ázie Peking alebo Šanghai, či vidieť na vlastné oči čínsky múr, alebo vás láka cesta železnicou do Tibetu za tamojšími buddhistickými mníchmi a prehliadka hlavného mesta Lhasa? To všetko a ešte mnohé ďalšie cesty do Tibetu, Číny, Nepálu a Indie môžete absolvovať so špecialistom na túto oblasť - CK Victory Travel.
Vítkovice Tours
Cestovná kancelária Vítkovice Tours si už niekoľko rokov pevne drží svoje miesto nielen na domácom českom trhu, ale aj na Slovensku prostredníctvom širokej ponuky dovoleniek v Chorvátsku a Čiernej Hore. Každoročne organizuje animačný program Neptun klub pre rodiny s deťmi, alebo Exclusive klub pre náročnejších klientov. Spestrením ponuky je dovolenka na lodi počas plavby po Jadranskom mori, alebo kvalitné programy pre náročných.
Wagon Travel Service
Cestovná kancelária Wagon Travel Service bola založená pred 10 rokmi a jej hlavnou činnosťou je zabezpečovanie mimoriadnych prepráv po železniciach v ležadlových, lôžkových, reštauračných a salónnych vozňoch a teda získavanie nevšedných zážitkov z cestovania. Okrem charterovej železničnej prepravy spoločnosť zabezpečuje vozňe aj do pravidelných vlakov jazdiacich podľa cestovného poriadku. Pre klientov zabezpečujú vybavenie vozňov na vysokej úrovni.
Wanderer
Cestovná kancelária Wanderer pôsobí na trhu cestovného ruchu od roku 2006 a špecializuje sa na exotické poznávacie cesty do Ázie. V ponuke sú klasické skupinové zájazdy, ale aj na dovolenky „ šité na mieru“ so zaujímavým programom. Wanderer sa opiera o skúsených a spoľahlivých miestnych partnerov, ktorých personál a vyškolení sprievodcovia komunikujú vo viacerých svetových jazykoch, bohužiaľ bez možnosti dohovoru po slovensky.


Ak sa vaša CK nenachádza v našom zozname a máte záujem ponúkať svoje zájazdy prostredníctvom stránok svet-dovoleniek.sk, napíšte nám, alebo rovno zašlite návrh obchodnej zmluvy, tešíme sa na spoluprácu -> info@svet-dovoleniek.sk
Copyright © 2010−2022, Svet-dovoleniek, travel agency